Biznes i wypoczynek
w jednym miejscu!

Rezerwuj Online:

Wybierz hotel
FERIE ZIMOWE 2022 Konferencje bez ryzyka Premier Kraków Hotel Warsaw Plaza Hotel Król Kazimierz Hotel & SPA Masuria Hotel & SPA Grand Royal Hotel Poznań Falenty Biznes i Wypoczynek Citi Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Wrocław ART Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
Data przyjazdu -

FERIE ZIMOWE 2022

Tegoroczne ferie zimowe startują 17 stycznia i pierwsze rozpoczną swój zimowy wypoczynek dzieci z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Od 24 stycznia dołączą do nich dzieci szkolne z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Kolejne dwa tygodnie ogólnopolskich ferii zimowych rozpoczną województwa dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie, a jako ostatnie zimowym wypoczynkiem będą cieszyły się dzieci z lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Tym samym ferie zimowe zakończą się 27 lutego.

Warto już teraz pomyśleć nad zimowym wypoczynkiem, niezależnie od tego, w której części Polski mieszkacie i uczą się Wasze dzieci. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety w pięknych zakątkach naszego kraju, w hotelach z basenami i innymi atrakcjami dla całej rodziny. Możecie z nami wypocząć w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, na Mazurach – w cudownie położonych Worlinach nad jeziorem Isąg, a dla lubiących rozrywki miejskie i bliskość różnorakich atrakcji, które oferują duże miasta, mamy fajne propozycje spędzenia czasu w Krakowie czy w Poznaniu.

Poznajcie nasze pakiety na FERIE ZIMOWE W HOTELACH Z BASENEM
i rezerwujcie już teraz!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA OFERT BEZPOŚREDNIO NA STRONACH OBIEKTÓW CFI HOTELS GROUP:

 

newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter CFI Hotels Group a będziesz otrzymywał informacje o najciekawszych i najlepszych ofertach, aktualnych atrakcjach i promocjach naszych hoteli

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij