Biznes i wypoczynek
w jednym miejscu!

Rezerwuj Online:

Wybierz hotel
CFI Biznes KONFERENCJE BEZ RYZYKA Premier Kraków Hotel Warsaw Plaza Hotel Król Kazimierz Hotel & SPA Masuria Hotel & SPA Grand Royal Hotel Poznań Falenty Biznes i Wypoczynek Citi Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Wrocław ART Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
Data przyjazdu -

Kontakt

Król Kazimierz Hotel & SPA

Tel.: +48 81 880 99 99

E-mail: rezerwacja@krolkazimierz.pl

Strona kontaktowa: www.krolkazimierz.pl/kontakt

Masuria Hotel & SPA

Tel.: +48 885 590 021

E-mail: recepcja@masuria.com.pl

Strona kontaktowa: www.hotelmasuria.pl/kontakt/

Falenty Biznes i Wypoczynek

Tel.: +48 22 314 52 00

E-mail: falenty@falenty.com.pl

Strona kontaktowa: www.falenty.com.pl/kontakt

Warsaw Plaza Hotel

Tel.: +48 22 431 08 00

E-mail: wph@warsawplazahotel.pl

Strona kontaktowa: www.warsawplazahotel.pl/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego

Tel.: +48 42 681 22 22

Tel.kom.: +48 512 201 090

E-mail: pilsudskiego@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-pilsudskiego/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Rewolucji

Tel.: +48 512 201 080

E-mail: rewolucji@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-rewolucji/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Milionowa

Tel.: +48 42 684 75 10

Tel.kom.: +48 512 221 011

E-mail: milionowa@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-milionowa/kontakt

Boutique Hotel's Wrocław

Tel.: +48 71 351 70 11

Tel.kom.: +48 512 208 040

E-mail: kwiska@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-wroclaw/kontakt

Boutique Hotel's Sosnowiec

Tel.: +48 512 209 030

E-mail: sosnowiec@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-sosnowiec/kontakt

Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego

Tel.: +48 42 636 22 01

Tel.kom.: +48 512 221 022

E-mail: stefanowskiego@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-stefanowskiego/kontakt

Boutique Hotel's Bytom

Tel.: +48 32 708 70 00

Tel.kom.: +48 512 209 040

E-mail: bytom@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-bytom/kontakt

Art Hotel's Sosnowiec

Tel.: +48 512 209 030

E-mail: artsosnowiec@cfihotels.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/art-hotels-sosnowiec1/kontakt1

Citi Hotel's Wrocław

Tel.kom.: +48 603 209 908

E-mail: citiwroclaw@cfihotels.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/citi-hotels-wroclaw/kontakt

Grand Royal Hotel Poznań

Tel.: +48 61 83 99 800

E-mail: rezerwacja@grandroyalhotel.pl

Strona kontaktowa: www.grandroyalhotel.pl/kontakt

Premier Kraków Hotel

Tel.: +48 12 376 37 00

E-mail: recepcja@premierkrakowhotel.pl

Strona kontaktowa: www.premierkrakowhotel.pl/kontakt/

Dział sprzedaży

Agnieszka Graczyk

Dyrektor Zarządzający

Tel.: 519 140 185

E-mail: a.graczyk@cfihotels.pl

Anna Puta

Dyrektor Sprzedaży

Tel.: 885 590 055

E-mail: a.puta@cfihotels.pl

Piotr Matulka

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 519 848 659

E-mail: p.matulka@cfihotels.pl

Katarzyna Klukowska

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 603 058 606

E-mail: k.klukowska@cfihotels.pl

Michał Kukulak

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 609 449 282

E-mail: m.kukulak@cfihotels.pl

Anna Bukato

Dyrektor ds. Marketingu i PR

Tel.: +48 669 110 089

E-mail: a.bukato@cfihotels.pl

newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter CFI Hotels Group a będziesz otrzymywał informacje o najciekawszych i najlepszych ofertach, aktualnych atrakcjach i promocjach naszych hoteli

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij