Business and rest
at the same place!

Book online:

Choose property
PAKIETY LATO OFERTY KONFERENCYJNE CFI Premier Kraków Hotel Express Kraków Hotel Warsaw Plaza Hotel Hotel Król Kazimierz (King Kazimierz Hotel) Masuria Hotel Grand Royal Hotel Poznań Falenty Business & Leisure Citi Hotel's Warszawa-Falenty Citi Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Wrocław ART Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Sosnowiec Citi Hotel's Łódź Boutique Hotel's Lodz Pilsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
Arrival date -

Hotel Chain Presentation

Planujesz szkolenie, konferencję, firmowy bankiet lub wyjazd integracyjny?

CFI Hotels Group to sieć obiektów, która posiada atrakcyjną ofertę biznesową dla firm i osób planujących zorganizowanie konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego w komfortowych warunkach. Ogromnym atutem CFI Hotels Group jest możliwość zaplanowania zróżniocowanych wydarzeń w różnych częściach Polski. Nasze obiekty znajdują są: w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Kazimierzu Dolnym, Bytomiu, Sosnowcu oraz w Worlinach na Mazurach.

To od Was zależy czy zdecydujecie się na zorganizowanie konferencji w naszych ogromnych salach w Krakowie, nowych, klimatycznych wnętrzach w Poznaniu, stylowych salach w Kazimierzu Dolnym, nowoczesnych powierzchniach w Falentach czy wybierzecie szkolenie z możliwością integracji dla swoich pracowników w pięknym otoczeniu przyrody na Mazurach. Oczywiście oferujemy również mniejsze, ale wielofunkcyjne sale w Łodzi, we Wrocławiu oraz w Bytomiu i w Sosnowcu w obiekach Boutique Hotel's i Citi Hotel's.

Zarówno organizatorzy, jak i wszyscy uczestnicy wydarzeń odbywających się w naszych hotelach i obiektach mogą liczyć na profesjonalną pomoc i zaangażowanie doświadczonego personelu, który służy wsparciem na każdym etapie imprezy. Organizacja konferencji w obiektach należących do CFI Hotels Group to przyjemność, doskonałe wspomnienia i bardzo udane konferencje. Zapraszamy do skorzystania z oferty CFI Hotels Group, która łączy ze sobą biznes i wypoczynek w jednym miejscu.

Ponieważ oferty poszczególnych hotelu i obiektów różnią się od siebie, zachęcamy do obejrzenia ich bezpośrednio na ich stronach. Poniżej bezpośrednie linki do nich wszystkich.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA OFERT BEZPOŚREDNIO NA STRONACH OBIEKTÓW CFI HOTELS GROUP:

newsletter

Subscribe for free newsletter CFI Hotels Group and You will get information about most interesting and best offers, current events and attractions as well as all promotions in our properties

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close