Biznes i wypoczynek
w jednym miejscu!

Rezerwuj Online:

Wybierz hotel
Warsaw Plaza Hotel Hotel Król Kazimierz Hotel Masuria Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Boutique Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego Hostel Trio Wrocław ART HOTEL'S SOSNOWIEC CITI HOTEL'S WROCŁAW
Data przyjazdu -

Kontakt

Hotel Król Kazimierz

Tel.: +48 81 880 99 99

E-mail: rezerwacja@krolkazimierz.pl

Strona kontaktowa: www.krolkazimierz.pl/kontakt

Masuria Hotel & SPA

Tel.: +48 885 590 021

E-mail: recepcja@masuria.com.pl

Strona kontaktowa: www.hotelmasuria.pl/kontakt/

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne

Tel.: +48 22 314 52 00

E-mail: falenty@falenty.com.pl

Strona kontaktowa: www.falenty.com.pl/kontakt

Warsaw Plaza Hotel

Tel.: +48 22 431 08 00

E-mail: wph@warsawplazahotel.pl

Strona kontaktowa: www.warsawplazahotel.pl/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego

Tel.: +48 42 681 22 22

Tel.kom.: +48 512 201 090

E-mail: pilsudskiego@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-pilsudskiego/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Rewolucji

Tel.: +48 42 630 63 15

Tel.kom.: +48 512 201 080

E-mail: rewolucji@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-rewolucji/kontakt

Boutique Hotel's Łódź Milionowa

Tel.: +48 42 684 75 10

Tel.kom.: +48 512 221 011

E-mail: milionowa@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-milionowa/kontakt

Boutique Hotel's Wrocław

Tel.: +48 71 351 70 11

Tel.kom.: +48 512 208 040

E-mail: kwiska@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-wroclaw/kontakt

Boutique Hotel's Sosnowiec

Tel.: +48 32 266 11 22

Tel.kom.: +48 512 209 030

E-mail: sosnowiec@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-sosnowiec/kontakt

Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego

Tel.: +48 42 636 22 01

Tel.kom.: +48 512 221 022

E-mail: stefanowskiego@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-lodz-stefanowskiego/kontakt

Boutique Hotel's Bytom

Tel.: +48 32 708 70 00

Tel.kom.: +48 512 209 040

E-mail: bytom@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-bytom/kontakt

Boutique Hostel Trio Wrocław

Tel.: +48 71 355 94 46

Tel.kom.: +48 512 208 090

E-mail: trio@hotels24.com.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/boutique-hotels-hostel-wroclaw-trio/kontakt

Art Hotel's Sosnowiec

Tel.: +48 32 266 11 22

Tel.kom.: +48 512 209 030

E-mail: artsosnowiec@cfihotels.pl

Strona kontaktowa: www.cfihotels.pl/nasze-hotele/art-hotels-sosnowiec1/kontakt1

Citi Hotel's Wrocław

Tel.: +48 71 355 94 46

Tel.kom.: +48 512 208 090

Dział sprzedaży

Agnieszka Graczyk

Dyrektor Sprzedaży

Tel.: 519 140 185

E-mail: a.graczyk@cfihotels.pl

Anna Puta

Kierownik Sprzedaży

Tel.: 885 590 055

E-mail: a.puta@cfihotels.pl

Piotr Matulka

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 519 848 659

E-mail: p.matulka@hotels24.com.pl

Kamil Goliat

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 885 590 047

E-mail: k.goliat@hotels24.com.pl

Katarzyna Klukowska

Manager ds. Sprzedaży

Tel.: 603 058 606

E-mail: k.klukowska@cfihotels.pl

newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter CFI Hotels Group a będziesz otrzymywał informacje o najciekawszych i najlepszych ofertach, aktualnych atrakcjach i promocjach naszych hoteli

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij