Biznes i wypoczynek
w jednym miejscu!

Rezerwuj Online:

Wybierz hotel
WAKACJE 2020 KONFERENCJE BEZ RYZYKA Best Western Efekt Ekspres Best Western Premier Warsaw Plaza Hotel Hotel Król Kazimierz Hotel Masuria Grand Royal Hotel Poznań Falenty Biznes i Wypoczynek Boutique Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego Hostel Trio Wrocław ART Hotel's Sosnowiec Citi Hotel's Wrocław
Data przyjazdu -

WAKACJE 2020

Wypoczynek w Polsce to dziś jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w internecie.
Aby ułatwić Państwu długą podróż przez wiele stron i portali tematycznych oraz serwisów wakacyjnych, stworzyliśmy to miejsce – wszystkie oferty i letnie pakiety oraz nasze restauracje na jednej stronie.
Zapraszamy do naszych obiektów na dłuższy wypoczynek z rodziną czy wakacyjny wyjazd ze znajomymi, a także gdy zaplanowaliście weekendową wycieczkę do miasta na zwiedzanie połączone z komfortowym zakwaterowaniem. Kazimierz Dolny nad Wisłą, Mazury, Łódź, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław – jeżeli właśnie w tym kierunku zaplanowaliście swój wakacyjny wyjazd, to zapraszamy do nas! Rezerwujcie bezpośrednio i pamiętajcie o pobraniu i korzystaniu z naszej aplikacji CFI My Hotels, dzięki której możecie zbierać cenne punkty, a także korzystać z rabatów i z ofert specjalnych.

 

 

 

newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter CFI Hotels Group a będziesz otrzymywał informacje o najciekawszych i najlepszych ofertach, aktualnych atrakcjach i promocjach naszych hoteli

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij