Business and rest
at the same place!

Book online:

Choose hotel
Warsaw Plaza Hotel Hotel Król Kazimierz (King Kazimierz Hotel) Masuria Hotel Falenty Training and Conference Centre Boutique Hotel's Wrocław Boutique Hotel's Lodz Pilsudskiego Boutique Hotel's Łódź Rewolucji Boutique Hotel's Łódź Milionowa Boutique Hotel's Sosnowiec Boutique Hotel's Bytom Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego Trio Hostel Wrocław ART Hotel's Sosnowiec Citi Hotel's Wrocław
Arrival date -

Vacancies

Do you dream to make a career in hotel industry? Would you like to make a good team with people who perform their tasks with passion? Try yourself at CFI Hotels Group and check job offers on our website.

Kelnerka / Kelner (Warsaw Plaza Hotel)

Warsaw Plaza Hotel**** poszukuje Pracownika na stanowisko:

Kelnerka / Kelner

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Bieżąca obsługa gości restauracji
  • Obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • Przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • Dbanie o czystość stolików
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu

Oferujemy :

  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • Premię zgodnie z regulaminem premiowania w Spółce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hotels24.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Recepcjonistka / Recepcjonista (Warsaw Plaza Hotel)

Warsaw Plaza Hotel**** poszukuje Pracownika na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Główne zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie
  • Wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy
  • Odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonisty lub osoby z doświadczeniem kierunkowym
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną i odpowiedzialną pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowę cywilno-prawną, kontrakt
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne
  • Stroje pracownicze
  • Urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej

Preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group (14 hoteli w całej Polsce)

Recepcjonista / Recepcjonistka (Łódź)

Do naszego obiektu Boutique Hotel’s w Łodzi, poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości hotelowych zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami
  • rozliczanie pobytów
  • współpraca z pozostałymi działami
  • dbałość o jak najlepszy wizerunek marki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • szybkość uczenia się
  • sprawna obsługa komputera
  • dyspozycyjność
  • uśmiech, optymizm oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie